Oferta


Czym się zajmujemy? Jak to działa i jakie masz możliwości?

 

1. Projektowanie kuchni IKEA

Wykonujemy indywidualny projekt kuchni w plannerze Ikea.

2. Home staging

czyli przygotowanie nieruchomości do wynajmu i sprzedaży. Dzięki temu sprzedasz lub wynajmiesz nieruchomość w jak najszybszym czasie i w jak najwyższej cenie.

Opcja nr 1. Ty ustalasz budżet i przedstawiasz nam swoje oczekiwania, a my (po obejrzeniu mieszkania) realnie do tego podchodzimy. Dostaniesz od nas kosztorys prac i materiałów oraz tablice inspiracji, dzięki którym dowiesz się, jak będzie wyglądało twoje mieszkanie (lub wybrane pomieszczenie) po naszej wizycie. Jeżeli dojdziemy do porozumienia, oddajesz nam klucze, a my zajmujemy się wszystkim, od zakupów aż po posprzątanie mieszkania po metamorfozie. Chcesz wiedzieć co się dzieje w Twoim mieszkaniu? Nie ma problemu! Będziemy Cię na bieżąco informować. A może chcesz mieć niespodziankę rodem z programów o remontach? Również nie ma sprawy! Nie piśniemy słówka.
Praktycznie wszystkie prace wykonujemy samodzielnie, co ogranicza koszty robocizny. Oddajesz nam zaniedbane mieszkanie, a dostajesz piękne, czyste miejsce gotowe do zamieszkania lub sprzedaży. W pakiecie masz zapewnione również zdjęcia wyremontowanej nieruchomości, które od razu będziesz mógł dodać do ogłoszenia o wynajmie lub sprzedaży.

Opcja nr 2. Mieszkanie jest w całkiem dobrym stanie, ale potrzebuje kilku poprawek i stylizacji? Przybędziemy, naprawimy, poprawimy, zrobimy zdjęcia i już nas nie ma.

Opcja nr 3. Sam jesteś złotą rączką i nie potrzebujesz pomocy przy remoncie, za to chętnie dowiedziałbyś się co zrobić, żeby mieszkanie się szybciej wynajęło lub sprzedało? Nie ma sprawy! Możemy Cię odwiedzić i ocenić, co można zrobić. Dostaniesz od nas raport z wytycznymi, które pozwolą Ci na szybsze dokonanie transakcji.

Opcja nr 4. A jeśli nie chcesz wpuszczać obcych ludzi do domu, wystarczy, że wyślesz nam zdjęcia, a my na ich podstawie ocenimy, co powinieneś zmienić. To, co prawda, najtańsza opcja i nie będziesz nas musiał oglądać, ale pamiętaj, że na żywo zobaczymy więcej i lepiej będziemy mogli Ci doradzić.


3. Metamorfozy wnętrz, zwiększenie funkcjonalności pomieszczeń i ich dekoracja.

W ramach niewielkiego budżetu pomagamy stworzyć przestrzeń wygodną i piękną 🙂

4. Niskobudżetowe przygotowanie nowo zakupionej nieruchomości do mieszkania.

Nie stać Was w tym momencie na duży remont, ale możecie przeznaczyć kilka tysięcy na dostosowanie nowej nieruchomości do Waszych potrzeb? Chętnie Wam w tym pomożemy!

Chcesz poznać ceny i szczegóły usług? Zajrzyj do cennika 🙂
Masz pytania? Napisz do nas 🙂