Oferta dla klientów indywidualnych


Czym się zajmuję? Jak to działa i jakie masz możliwości?

 

Działam na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej, a także na terenie Ostrowi Mazowieckiej i okolic.
Projektowanie kuchni Ikea, a także raport z home stagingu wykonuję również online.

1. Projektowanie kuchni IKEA

Wykonuję indywidualny projekt kuchni w plannerze Ikea.

2. Home staging

czyli przygotowanie nieruchomości do wynajmu i sprzedaży. Dzięki temu sprzedasz lub wynajmiesz nieruchomość w jak najszybszym czasie i w jak najwyższej cenie.

Opcja nr 1. Ty ustalasz budżet i przedstawiasz nam swoje oczekiwania, a ja (po obejrzeniu mieszkania) realnie do tego podchodzę. Dostaniesz ode mnie kosztorys prac i materiałów oraz tablice inspiracji, dzięki którym dowiesz się, jak będzie wyglądało twoje mieszkanie (lub wybrane pomieszczenie) po mojej wizycie. Jeżeli dojdziemy do porozumienia, oddajesz klucze, a ja zajmuję się wszystkim, od zakupów aż po posprzątanie mieszkania po metamorfozie. Chcesz wiedzieć co się dzieje w Twoim mieszkaniu? Nie ma problemu! Będę Cię na bieżąco informować. A może chcesz mieć niespodziankę rodem z programów o remontach? Również nie ma sprawy! Nie pisnę słówka.
Oddajesz mi zaniedbane mieszkanie, a dostajesz piękne, czyste miejsce gotowe do zamieszkania lub sprzedaży. W pakiecie masz zapewnione również zdjęcia odmienionej nieruchomości, które od razu będziesz mógł dodać do ogłoszenia o wynajmie lub sprzedaży. Nie wierzysz? Sprawdź tu!

Opcja nr 2. Mieszkanie jest w całkiem dobrym stanie, ale potrzebuje kilku poprawek i stylizacji? Przybędę, naprawię, poprawię, zrobię zdjęcia i już mnie nie ma.

Opcja nr 3. Sam jesteś złotą rączką i nie potrzebujesz pomocy przy remoncie, za to chętnie dowiedziałbyś się co zrobić, żeby mieszkanie się szybciej wynajęło lub sprzedało? Nie ma sprawy! Mogę Cię odwiedzić i ocenić, co można zrobić. Dostaniesz ode mnie raport z wytycznymi, które pozwolą Ci na szybsze dokonanie transakcji.

Opcja nr 4. A jeśli nie chcesz wpuszczać obcych ludzi do domu, wystarczy, że wyślesz mi zdjęcia, a ja na ich podstawie ocenię, co powinieneś zmienić. To, co prawda, najtańsza opcja i nie będziesz mnie musiał oglądać, ale pamiętaj, że na żywo zobaczę więcej i lepiej będę mogła Ci doradzić.


3. Metamorfozy wnętrz, zwiększenie funkcjonalności pomieszczeń i ich dekoracja.

W ramach niewielkiego budżetu pomogę stworzyć przestrzeń wygodną i piękną 🙂

4. Niskobudżetowe przygotowanie nowo zakupionej nieruchomości do mieszkania.

Nie stać Was w tym momencie na duży remont, ale możecie przeznaczyć kilka tysięcy na dostosowanie nowej nieruchomości do Waszych potrzeb? Chętnie Wam w tym pomogę!

Chcesz poznać ceny i szczegóły usług? Zajrzyj do cennika 🙂
Masz pytania? Napisz do mnie 🙂