Kasia

Odświeżenie pokoju dziecięcego

Współpracę z Roomewolucje oceniam bardzo wysoko! Kontakt, wycena, terminowość bez zarzutu. Wykonanie naszej ewolucji (malowanie pokoju dziecinnego wraz z regałami i przedpokoju) – na najwyższym poziomie. Musiałam kupić tylko farby, o resztę zadbała p. Karolina. Wszystko odbyło się gładko, sprawnie, bezstresowo i czysto. Girlpower jak się patrzy:-)

Asia

SPA w małej łazience

 

Pół roku po metamorfozie kuchni w wykonaniu Roomewolucji przyszedł czas na łazienkę. Podobnie jak kuchnia jest ona bardzo mała, więc ergonomiczne rozwiązania były na wagę złota. Udało się mimo to wydzielić trzy strefy: prania i przechowywania, toaletową i spa z wanną. Super efekt głębi i powiększenia tego małego pomieszczenia udało się uzyskać dzięki pomalowanej na czarno ścianie. Wszystko jest dopracowane do najmniejszego szczegółu, bardzo praktyczne i funkcjonalne oraz bardzo starannie wykonane. Dla mnie to już nie jest po prostu łazienka, ale klimatyczny mini pokój kąpielowy. Serdecznie polecam Roomewolucje do odmienienia każdej przestrzeni, bo bardzo rzetelnie i indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia i wkładają w realizację tyle energii i serca jakby robili to dla siebie.

Jan

Kawalerka w Centrum Warszawy na wynajem krótkoterminowy

 

Potrzebowałem w krótkim czasie przygotować kawalerkę w Centrum pod wynajem krótkoterminowy. Miałem wielkie szczęście, że zgłosiłem się z tym do Karoliny i Piotra. Mimo że wstępny projekt trochę mnie zszokował na początku, to mimo wszystko okazał się być strzałem w dziesiątkę. Trafny dobór kolorów, mebli i akcesoriów przemienił z lekka zagraconą garsonierę w nowoczesny apartament idealnie nadający się pod wynajem. Co więcej wszystko zmieściło się w bardzo rozsądnym koszcie a praca została wykonana w bardzo dobrym czasie. Jestem bardzo zadowolony z pracy zespołu „Roomewolucje” i gorąco polecam ich usługi.

Asia

Retro kuchnia na Mokotowie

Na ekipę Roomewolucji trafiłam przez przypadek, czytając gdzieś w internecie jakiś artykuł o kolorze we wnętrzach. Spodobało mi się to, że potrafią zreanimować nawet bardzo zniszczone i niestylowe pomieszczenia, dać im nowy look i niepowtarzalny klimat. A że moja kuchnia wołała o pomstę do nieba, długo się nie zastanawiałam. Jak wyglądała, a jak jest teraz można podejrzeć w ich realizacjach. I to jest dokładnie to, o co mi chodziło. Na podstawie mojej wizji kuchni został przygotowany moodboard i ekipa wzięła się do pracy. Karolina od razu łapie z klientem wspólne fale i potrafi pięknie przełożyć wizję na konkrety i projekt. Co ważne, potrafi też doradzić lub odradzić różne rozwiązania, żeby efekt metamorfozy był nie tylko piękny, ale też trwały i praktyczny w użytkowaniu. Ekipa działa bardzo sprawnie i profesjonalnie, są bardzo dokładni (perfekcjonizm czasem jednak jest ok). Nie naciągają na koszty, potrafią wykorzystać to, co już w pomieszczeniu jest. Oni nie robią remontów, oni robią klimat. Uwielbiam swoją kuchnię. Dziękuję Karolino i Piotrze!

 

Natalia i Łukasz

Projekt kuchni

Zgłosiliśmy się do Karoliny z projektem kuchni w nowym mieszkaniu. Na początku musieliśmy przebrnąć przez gąszcz rozlicznych pytań, które pomogły nam ustalić, co jest dla nas najważniejsze. Po tym etapie i wstępnych pomiarach otrzymaliśmy pierwszą propozycję. Karolina uwzględniła nasze uwagi i przedstawiła kilka funkcjonalnych tipów. To wszystko otrzymaliśmy w dwóch wersjach kolorystycznych, co ułatwiło nam ostateczną decyzję. Zdecydowaliśmy się na odważne niebieskie fronty (strzał w 10) i rezygnację z górnych szafek, co dodało lekkości. Dzięki temu mamy niebanalną i funkcjonalną przestrzeń. Projekt nie obciążył naszego budżetu. Gorąco polecamy!